1 turnaj Kollman cup proběhl

28.03.2013 00:26

.. a máme za sebou premiéru v Kollman cupu 2013.. proběhl na Sportaréně první turnaj ze série. Účastnilo se ho celkem 11 mužů a 3 ženy.

Nebudu popisovat přihlašovací a odhlašovací mnohdy až trapné perepetie, zda je Kollman cup "mistrovský D" či není... není to důležitý. Myslím, že se příchozí hráči a hráčky bavili, jedli,  "pili", a kvalitně si zahráli.... o body do žebříčku asociace tady fakt nešlo. A jaká byla účast?  Nasazený 80tý hráč žebříčku časq Venca Uhlíř potvrdil roli favorita a semi i finále bez větších problémů zvládnul a odnesl si vyboušenou vázu od Franty Kollmana. Ve finále vyhrál nad Karlem Borovičkou 3:0. O 3 a 4 místo se utkal Jirka Vágner s Vráťou Morkusem a vydřel vítězství 3:1. Jirka jak sám říkal: "po delší době stojím opět na bedně ... a teď už to bude jen a jen lepší". Rozhodně mu to po čase, kdy bojoval víc se zraněním než se soupeři přeju. Za zmínku ještě stojí výkon Josefíny, 16 ti letý juniorky, zvládla perfektně dvě utkání s Petrem a Janou a umístila se desátá, a to je v takové konkurenci hezké umístění. Sympatickým výkonem se předvedl Radek Opat (skončil 11),  a také Roman Pommer, který bohužel nepřešel v 1 kole přes Vráťu Morkuse (3:2). Vše ostatní (pavouk) je v odd. výsledky 1 turnaje.

Další turnaj se bude konat 25.5. na centru Pro-6. Honza Veselý, který přišel do Sportareny na finále a předání pohárů vítězům slíbil v případě dobrého počasí po turnaji grillpárty... no ... to je moje..  a tak se už teďka hlásím do turnaje.. protože "smaženice pečenice" na Pro-6 stála vždycky za TO:-).  Franta Kollman slíbil, že bude ON LINE v reálu malovat obraz vítězi tohoto turnaje... takže, jak vidno z videa (odkaz na stránkách) se máme na co těšit.   -JZ-